ایران همدان

کلمات کلیدی

زنگنه تنها شهر بدون کتابخانه همدان

فطریه همدانی ها

فطریه همدان

زکات فطره ظرف ۲۴ ساعت به‌ حساب نیازمندان واریز می‌شود

۵۰۰ میلیون تومان برای زندانیان نیازمند همدان در جشن گلریزان جمع‌ شد

احداث کارخانه رینگ آلومینیوم خودرو در اسدآباد آغاز می‌شود

اگر فاطمیه و عاشورا نبود نطفه انقلاب هرگز بسته نمی‌شد

۲۰۰ ملک مخروبه همدان برای جلوگیری از تجمع معتادن تخریب شد

رتبه برتر پویش "ذوالفقار_یار_خراسانیم" به همدانی‌ها رسید

آزمون شفاهی حفظ و مفاهیم قرآن کریم اسفندماه امسال برگزار می‌شود

شهدا در دفاع از حریم ولایت به حضرت زهرا(س) اقتدا کردند

جانباز همدانی به جمع شهدا پیوست

۱۱۴ میلی‌متر بارش برف و باران در همدان ثبت شد

جزییات مراسم استقبال و وداع با پیکر "شهید حیدری " اعلام شد

یادواره ۳۲۷ شهید فرماندهی انتظامی استان همدان برگزار می‌شود

۴۶۰۰ تن شکر به قیمت ۱۲ میلیارد تومان در همدان خریداری شد

امدادگران هلال‌احمر به بیش از ۱۹۰۰ نفر در طرح زمستانه امدادرسانی کردند

تغییر شغل‌های یک شبه در بازار همدان خودسرانه انجام می‌شود

همدان آسیا به لیگ دسته سوم

سقوط قهرمان اسبق

مردم همدان

با حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن شکوهمندی نظام را ثابت کردند

بیش از ۷ هزار تن محصولات کشاورزی از کشاورزان اسدآبادی خریداری شد

پیکر شهید مفقودالاثر "حیدری" پس از ۲۹ سال شناسایی شد

عزت

آزادگی و استقلال ما به برکت دیانت است

مردم را به نظام بدبین می‌کند

روحیه اشرافی‌گری برخی مسئولان

نخستین جشنواره هنر خوارزمی در همدان برگزار شد

یک‌هزارو ۷۰۰ بسته‌های حمایتی بین نیازمندان ملایری توزیع شد

۴ مطلب در خرداد ۱۳۹۷ ثبت شده است

(حداقل مبلغ فطریه برای هر نفر 8 هزار تومان (بر اساس قوت غالب گندم) تعیین ‌شده است، ادامه داد: همچنین مبالغ کفاره غیرعمد روزی 2500 تومان و کفاره عمد روزی 150 هزار تومان است البته از هم استانی ها خواستاریم زکات فطریه را به صورت نقدی واریز کنند تا در اولین فرصت به حساب نیازمندان براساس اولویت نیازمندی واریز شود.)

متن کامل در ادامه مطلب

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ خرداد ۹۷ ، ۱۷:۲۸
محمد جواد مولوی

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه یک هزار و ۷۰۰ پایگاه در عید فطر امسال زکات فطره مردم استان را جمع‌آوری می‌کنند، گفت: زکات فطره جمع‌آوری شده در نهایت تا ۲۴ ساعت به‌حساب نیازمندان واریز می‌شود.

همدان| زکات فطره ظرف 24 ساعت به‌ حساب نیازمندان واریز می‌شود

پیمان ترکمانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، با اشاره به اینکه با توجه به فرارسیدن عید فطر و پایان ماه مبارک رمضان موضوع پرداخت زکات فطره مطرح است، اظهار داشت: در چند مدت گذشته عده‌ای که خیرخواه مردم نیستند با هجمه‌هایی ناجوانمردانه اقدام به راه‌اندازی کمپین‌هایی می‌کنند که در چند مدت گذشته کمپین نه به صندوق‌های صدقات تشکیل شد و هم‌اینک نیز اقدام به راه‌اندازی کمپین"نه به فطریه" کرده‌اند.

وی با بیان اینکه مردم بدانند کمیته امداد در حوزه جمع‌آوری زکات فطره مقید به رعایت احکام شرعی‌است، افزود: حکم فطریه این است که اگر مردم در بین همسایگان، اقوام، بستگان و غیره نیازمندی را سراغ دارند خود زکات فطره را به نیازمند اعطا کنند چرا که این اقدام بسیار پسندیده و جذاب‌تر است.

یک هزار و 700 پایگاه برای جمع‌آوری زکات فطره مردم در نظر گرفته شده است

ترکمانه با تأکید بر اینکه در غیر این صورت مردم می‌توانند زکات فطره خود را در صندوق‌های مستقر مساجد، مصلی‌های نماز جمعه و نماز عید فطر، میادین، سطح شهر و پایگاه‌های نیکوکاری بیندازند، گفت: عید فطر امسال یک هزار و 700 پایگاه برای جمع‌آوری زکات فطره مردم در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه برای اینکه در زکات فطره ملاحظات شرعی رعایت شود اسامی افراد نیازمند و شرایط خانواده آن‌ها ثبت شده است، بیان کرد: زکات فطره جمع‌آوری شده در ظهر روز عید فطر شمارش می‌شود و هماهنگی لازم با بانک‌ها انجام شده است که در شب عید یا فردای آن روز وجوه به‌حساب خانواده‌ای نیازمند واریز شود.

ترکمانه عنوان کرد: برای اولین با در استان هماهنگی مطلوبی بین کمیته امداد و بهزیستی با اشراف دستگاه‌های نظارتی نظیر دفتر امام جمعه و استانداری تفاهم‌نامه‌ای منعقد شده است و تمامی عوامل مجری تحت عنوان شورای زکات وارد این عرصه می‌شوند.

زکات فطره ظرف 24 به‌حساب نیازمندان واریز می‌شود

وی با بیان اینکه حساب شورای زکات حسابی است که تمامی وجوه جمع‌آوری شده در روز عید فطر به این حساب واریز می‌شود، تصریح کرد: در نهایت تا 24 ساعت وجوه جمع‌آوری شده به‌حساب نیازمندان واریز می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان همدان با تأکید بر اینکه نیمی از زکات فطره که در صندوق‌های مستقر در مصلی‌های نماز عید فطر جمع‌آوری می‌شود به مددجویان و نیازمندان کمیته امداد و نیم دیگر در اختیار بهزیستی قرار می‌گیرد، ابراز کرد: در تمامی روستاها زکات فطره جمع‌آوری شده به نیازمندان آن روستا پرداخت می‌شود.

زکات جمع‌آوری‌شده در مساجد توسط هیئت امنا مساجد به نیازمندان همان محل اعطا شود

ترکمانه با اشاره به اینکه هماهنگی لازم انجام شده است که زکات جمع‌آوری‌شده در مساجد توسط هیئت امنا مساجد به نیازمندان همان محل اعطا شود، تأکید کرد: خوش‌حالیم که در کنار برگزاری نماز باشکوه عید فطر پرداخت فطریه برای مردم به بهترین شکل صورت گرفته است و مطمئناً کمپین"نه به فطریه" مؤثر نیست.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ خرداد ۹۷ ، ۱۷:۲۵
محمد جواد مولوی

مدیر ستاد دیه استان همدان از جمع‌آوری ۵۰۰ میلیون تومان کمک در جشن گلریزان خبر داد و گفت: ۲۸۶ زندانی نیازمند به دلیل بدهی مالی یا نداشتن توانایی در پرداخت دیه و مهریه اسیر میله‌های سرد زندان هستند.

500 میلیون تومان برای زندانیان نیازمند همدان در جشن گلریزان جمع‌آوری شد

یدالله روحانی منش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: دوازدهمین جشن گلریزان 20 خرداد با هدف کمک به آزادسازی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد در همدان برگزار شده و خیران و مبهمانان 450 تا 500 میلیون تومان را به طور نقدی پرداخت کرده یا متعهد به پرداخت آن شدند.

وی از وجود 286 زندانی نیازمند جرائم غیر عمد شامل دیه، مهریه، نفقه و بدهی مالی در زندان‌های همدان خبر داد و گفت: از ابتدای ماه مبارک رمضان با اجرای طرح هر روز یک زندانی به طور متوسط هر روز یک زندانی آزاد شده است.

مدیر ستاد دیه همدان بیان کرد: از ابتدای امسال تاکنون 52 نفر آزاد شده‌اند، گفت: این افراد نزدیک به 2 میلیارد و 500 میلیون تومان بدهی داشته‌اند که از این رقم یک میلیارد و 200 میلیون تومان از طرف شاکیان گذشت شده است.

روحانی منش با اشاره به اجرای طرح هر روز یک زندانی گفت: این طرح از ابتدای ماه مبارک رمضان اجرا شده و به طور متوسط هر روز یک زندانی که دارای بدهی پایین بوده، آزاد شده است.

وی با دعوت از مردم برای مشارکت در امر خداپسندانه آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد اعلام کرد: مردم می‌توانند کمک‌های خود را با مراجعه حضوری به ستاد دیه واقع در روبروی مسجد نظر بیک و مشاهده پرونده مددجو یا واریز به حساب سیبای بانک ملی به شماره 0106329555 به نام ستاد دیه واریز کنند.

روحانی منش بیان کرد: از ابتدای سال 93 تا 28 اردیبهشت 97 هزار و 313 زندانی نیازمند جرائم غیرعمد با محکومیت مالی 104 میلیارد و 524 میلیون و 611 هزار تومان آزاد شده‌اند.

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۷ ، ۰۹:۵۹
محمد جواد مولوی

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از آغاز احداث کارخانه رینگ آلمینیوم خودرو در این شهرستان در روزهای آینده خبر داد و گفت: افتتاح و بهره‌برداری از این طرح اشتغالزایی برای ۴ هزار نفر به صورت مستقیم و غیرمستقیم را فراهم می‌کند.

همدان| احداث کارخانه رینگ آلومینیوم خودرو در اسدآباد آغاز می‌شود

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۲۳ خرداد ۹۷ ، ۰۹:۵۴
محمد جواد مولوی